O nas

 

HISTORIA O NAS

 

 

Zostaliśmy organizatorem wyjazdów w 2000 roku.

 

Orkę Travel - tworzą osoby z pasją do turystyki. Nasz zespół jest zawsze gotowy by indywidualnie dopasować oferty wyjazdu dla klientów chcących spędzić wakacje w Europie , czy też na Świecie.

Jesteśmy chętni do podzielenia się naszym doświadczeniem jakie zdobyliśmy przez lata podróży do najbardziej oddalonych miejsc na Świecie.

 

Cieszymy się jak nasze doświadczenie przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

 

Nasze imprezy szyte na miarę do najbardziej oddalonych miejsc na Świecie są dopasowane do każdego zapytania zgonie z zainteresowaniami, potrzebami i budżetem.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo butikowe i luksusowe obiekty dla wymagających klientów.

 

Uwielbiamy miejsca, do których można zawsze wrócić i będą oazą spokoju i relaksu. Oryginalne programy i sprawdzone miejsca to nasza dewiza.

 

Polecamy bezpieczne miejsca, sprawdzone hotele z dobrą lokalną kuchnią,  gdzie nasi goście mogą delektować się prawdziwymi wakacjami.

 

Turystyka indywidualna i oferty szyte na miarę bazujące na przelotach regularnych linni lotniczych typu Emirates czy Qatar Airways na pewno będą dodatkowym atutem podczas wymarzonych podróży.

 

Zajmujemy się turystyką indywidualną jak i grupową jesteśmy zespołem zgranym i dobrze uzupełniającym się chętnie podzielimy się naszą pasją i pomożemy w realizacji wakacyjnych marzeń.

 

Oferta Egzotyczna szyta jest na miarę każdego dnia , prosimy o zapytania a w kilka godziny oferta będzie gotowa wraz z  propozycją  przelotów i zakwaterowania.

 

 

KIERUNKI

 

W Europie  upodobaliśmy sobie kierunek Włoski i Sycylię i tam latamy rok rocznie co tydzień charterami do Palermo i Katanii.

 

Wybierając się w podróż charterem na 7 lub 14 nocy
Poznacie Państwo z nami pełną uroku i tajemnic Sycylię, wspaniałą kuchnie , cudowne wina i ciągle gorącą Etnę...

 

skosztujecie niesamowicie słodkich winogron i pomarańczy.

 

Zapomnicie o wszelkich troskach przy szumie morza i pięknych wschodach i zachodach słońca.
Nasza oferta skierowana jest do rodzin, dzieci i młodzieży a także dla osób pragnących aktywnie wypocząć.

 

 

 

MULTI AGENT


Współpracując ze znanymi touroperatorami możemy zaproponować niezwykle atrakcyjne ceny i lokalizacje na świecie w naszej wyszukiwarce możecie Państwo sprawdzić dostępne oferty lub zlecić to nam i w ciągu kilku minut prześlemy do Państwa stałą ofertę sprawdzonych Organizatorów takich jak Itaka, Rainbow, Exim Tours itp.

 

 

VOUCHERY

 

Zapraszamy do zakupu naszych voucherów podróżnych, realizując je w naszym biurze mogą je Państwo wykorzystać do zakupu wycieczek i wczasów.
Dzięki temu istnieje możliwość nagrodzenia współpracowników, kontrahentów lub klientów w sposób niezwykle zróżnicowany.

 

Zapraszamy do współpracy szkoły i zakłady pracy, chętnie podejmiemy się organizacji wyjazdu motywującego lub integracyjnego zapewniając ciekawy, bogaty i niezapomniany program.
Posiadamy doświadczenie w organizacji tego typu imprez zarówno w Polsce jak  krajach Europejskich i kierunkach Egzotycznych.
Wiele tras nasi pracownicy przemierzyli na własnych nogach, co pozwala na zaproponowanie Państwu ciekawych tras, miejsc, zabytków, ale także smaków potraw, klimatu i zapachów różnych miejsc na całym świecie.
Nasza kadra to ludzie z dużym doświadczeniem i długoletnią praktyką turystyczną w kraju i za granicą.
Wybieramy ośrodki i miejsca do naszej oferty wcześniej sprawdzając je osobiście, jesteśmy w stanie opisać wszystkie obiekty i miejsca bardzo dokładnie byście Państwo mogli czuć się na prawdziwych wakacjach!

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500