HOTEL SANTA TECLA

Twoja ocena
(0 głosów)

Kategoria: ****
Region: Włochy/Via Balestrate/Sycylia

Położenie: Położone w okolicy magicznych, ciepłych i kolorowych wiosek rybackich przypominające czasy przeszłości.
Hotel jest oazą spokoju zanurzona w Rezerwacie Przyrody w Timpa.

Wyposażenie: Goście hotelu mogą bezpłatnie korzystać w trakcie pobytu z parkingu (niestrzeżony), dostęp do internetu w wifi, restauracja, bar przy basenie, centrum kongresowe, wellness, tennis, solarium, ogród na dachu.

Pokoje:
Panuje w pokojach równowaga między nowoczesnym wzornictwem i komfortem. Zastosowanie tradycyjnych i innowacyjnych materiałów, takich jak tatami, kamień lawa i drewno drzewa oliwnego, tworzy niesamowite harmonie i daje ciepłą i intymną atmosferę. Prawie wszystkie pokoje posiadają mały taras, widok na morze lub ogród, wyposażone w stół i krzesła. Pokoje zdominowane przez gorący złote, meble "Rattan", łóżeko wykonano z kutego żelaza przypomnieć naszą starożytną tradycję. W łazienkach upodobanie ceramicznych efekt mozaikowy podkreśla zakończenie czerwonego marmuru.

Wyżywienie: HB, Sniadanie i obiadokolacje.

CENA ZAWIERA:
- Zakwaterowanie
- wyżywienie- HB
- ubezpieczenie od KL i NNW
- przelot samolotem na trasie Warszawa- Katania- Warszawa

CENA NIE ZAWIERA:
- wydatków własnych
- opieki rezydenta
- Elementy nie określone w programie.

KURS: Cena skalkulowana zgodnie z kursem 1 EUR = 4,15 PLN. W przypadku zmiany kursu cena zostanie skalkulowana ponownie.

UWAGA!: Oferta wymaga potwierdzenia u Touroperatora w przeciągu 4h po dokonaniu rezerwacji stałej - w dni robocze (pon-pt 10-18)

KOD: CTATECLA www.hotelsantatecla.it