Hotel SANTA LUCIA & LE SABBIE D'ORO

Twoja ocena
(70 głosów)

Kategoria: ***
Region: WŁOCHY/SYCYLIA/CEFALU

Położenie: Hotel położony w zachodniej cześci zatoki Cefalu, ok. 70 km od Palermo, przy deptaku - promenadzie prowadzącej do centrum tętniącego życiem miasteczka Cefalu, znajdującego się w odległości ok. 1,5 km od hotelu. W poblizu hotelu przebiega linia kolejowa (slyszalna, nieuciążliwa). Przejeżdżające z różną czestotliwością pociągi nie zakłócają wypoczynku. Zaledwie 3 km od miasteczka Aquafun i centrum odnowy biologicznej w Hotelu Costa Verde, możliwość dojazdu autobusem 5 razy dziennie za opłatą. Ok. 2 h drogi od lotniska w Katanii.

Plaża: prywatna, piaszczysto – żwirkowa oddalona około 250 metrów od hotelu. Zejście na plażę po łagodnych schodkach (około 100). Leżaki i parasole dla gości hotelu bezpłatnie.

Hotel: Składa się z 3 połączonych ze sobą 6-piętrowych budynków. Wszystkie pokoje o takim samym standardzie. W hotelu restauracja, 2 bary, winda, bezpłatny internet w holu hotelowym.

Pokoje: W hotelu znajduje się 257 dwuosobowych (możliwość 1 lub 2 dostawek) przyjemnie urzĄdzonych, wyciszonych i utrzymanych w czystości pokoi. Wszystkie po remoncie i klimatyzowane. W skład pokoi wchodzą: łazienka (prysznic, wc, suszarka), TV satelitarna, telefon, lodówka, sejf (depozyt za klucz). Niektóre pokoje bez balkonów.

Wyżywienie: HB - śniadania w formie bufetu i obiadokolacje w formie wyboru z 2 rodzajów menu, raz w tygodniu bufet przy kolacji sycylijskiej.

Sport i rozrywka: Basen dla doroslych i dla dzieci, kort tenisowy, kręgle, tenis stolowy, animacje w ciągu dnia i wieczorem (kwiecień/ wrzesień), raz w tygodniu uroczysta kolacja z muzyką, raz w tygodniu bufet sycylijski (regionalne dania sycylijskie) zamiast standardowych obiadokolacji.

Naszym zdaniem: Hotel dla osób ceniących sobie atrakcyjną lokalizację, bliskość plaży i miasta, niezależność w poruszaniu się po Cefalu i Sycylii oraz dobrą cenę.

Uwaga: Opieka rezydenta gwarantowana od 15.06.2013.
Możliwość dopłaty do pokoju 1-osobowego.
Możliwość dopłaty do pokoju z widokiem na morze.
Możliwość dopłaty do wyżywienia pełnego lub wykupienia 1/4 l wina i 1/2 l wody do posiłków (150 zł/osoba/tydzień za napoje do lunchu i 150 zł/osoba/tydzień za napoje do kolacji)

Kod: CTASANTAL www.lesabbiedoro.it