Udostępnij

Biuro Podróży Orka Travel Sp. Z O.O.

Zapraszamy wszystkich Państwa do słonecznych Włoch....

Poznacie Państwo z nami pełną uroku i tajemnic Sycylię, wspaniałą kuchnie i ciągle gorącą Etnę... skosztujecie niesamowicie słodkich winogron i pomarańczy dojrzewających w Kalabrii i zapomnicie o wszelkich troskach w rytmie muzyki i tańca na największej plaży Europy w Rimini.

Nasza oferta skierowana jest do rodzin, dzieci i młodzieży a także dla osób pragnących aktywnie wypocząć.

Oprócz wyjazdów do Włoch prezentowanych w katalogu zajmujemy się rezerwacją apartamentów i hoteli dla klientów indywidualnych i grup w Europie i na świecie.

Współpracując ze znanymi touroperatorami możemy zaproponować niezwykle atrakcyjne ceny i lokalizacje.

Zapraszamy do zakupu naszych voucherów podróżnych, realizując je w naszym biurze mogą je Państwo wykorzystać do zakupu wycieczek, wczasów, przejazdów lub przelotów.

Dzięki temu istnieje możliwość nagrodzenia współpracowników, kontrahentów lub klientów w sposób niezwykle zróżnicowany.

Zapraszamy do współpracy szkoły i zakłady pracy, chętnie podejmiemy się organizacji wyjazdu motywującego lub integracyjnego zapewniając ciekawy, bogaty i niezapomniany program.

Posiadamy doświadczenie w organizacji tego typu imprez zarówno w Polsce jak i innych krajach europejskich a nawet na innych kontynentach.

Wiele tras nasi pracownicy przemierzyli na własnych nogach, co pozwala na zaproponowanie Państwu ciekawych tras, miejsc, zabytków, ale także smaków potraw, klimatu i zapachów różnych miejsc na całym świecie.

Nasza kadra to ludzie z dużym doświadczeniem i długoletnią praktyką turystyczną w kraju i za granicą.

Wybieramy ośrodki i miejsca do naszej oferty wcześniej sprawdzając je osobiście, jesteśmy w stanie opisać wszystkie obiekty i miejsca bardzo dokładnie byście Państwo mogli czuć się na prawdziwych wakacjach!