VILLAGGIO SIRIO

Twoja ocena
(0 głosów)

Hotel: Hotel Villaggio Sirio
Kategoria: ***
Region: Włochy/Kalabria/Sellia Marina

Położenie:
Villaggio Sirio położony jest w Sellia Marina. Posiada widok na krystalicznie czystą wodę Morza Jońskiego, znajduje się w niewielkiej odległości od urokliwego lasu Sila Piccola.
Otoczony jest lasem sosen i drzew eukaliptusowych, ośrodek jest zanurzony w zielonym soczysty ogrodzie. Villaggio Sirio oferuje spokojną atmosferę, w której można pogodzić potrzebę odpoczynku w chwilach zabawy.

Plaża:
The Village Sirius wychodzi na rozległą plażą z drobnym białym piaskiem, żadnych skał. Piaszczyste dno łagodnie opada umożliwiając każdemu pływać.
Prywatna plaża i spacerem przez chłodnym i zacienionym lesie sosnowym w miejscowości, gdzie goście mogą cieszyć chwile relaksu.

Wyposażenie:
klimatyzowana restauracja, bar, bar na plazy, dyskoteka, sklep, 2 baseny (jeden dla dorosłych, drugi dla dzieci), które sa wyposażone w leżaki i parasole, parking, mini klub (dla dzieci w wieku 4-12 lat), junior klub (12- 17 lat), plac zabaw.

Sport i zabawa:
W ciągu dnia ośrodek oferują wiele możliwości do zabawy i sportu, liczne turnieje (tenis, piłka wodna, siatkówka plażowa, tenis stołowy, kręgle i piłki nożnej na sztucznej murawie) i grupowe (aerobik, pływanie, tenis, woda siłownia).
Wieczorem animatorzy organizują pokazy i wieczory tematyczne w kinie pod gwiazdami.

Pokoje:
150 pokoi, które są wyposażone w łazienkę, klimatyzację, lodówkę, telewizor, sejf i telefon. Są one zlokalizowane w centralnej części, a częściowo w willi.

Wyżywienie: F.B
3 posiłki dziennie - śniadania, obiady, kolacje.
 Wino i woda do posiłków.  Restauracja oferuje szeroki wybór dań kuchni śródziemnomorskiej.

KURS: Cena skalkulowana zgodnie z kursem 1 EUR = 4,15 PLN. W przypadku zmiany kursu cena zostanie skalkulowana ponownie.

UWAGA!: Oferta wymaga potwierdzenia u Touroperatora w przeciągu 4h po dokonaniu rezerwacji stałej - w dni robocze (pon-pt 10-18).Galeria