Dla klienta

Udostępnij

Szanowni Państwo
Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wachlarz ofert wakacyjnych jakie możecie zarezerwować przez wyszukiwarkę internetową na naszej stronie lub telefonicznie pod numerem tel: + 48 22 40 20 400 lub + 48 22 502 136 188
Oferta w naszym systemie może być ofertą na dojazd własny lub zorganizowany (z przelotem charterem lub samolotem liniowym).

Rezerwacje przez Internet on line.

 1. Proszę wybrać ofertę z systemu ( podróż kompletna to podróż samolotem , dojazd własny bez transportu). Dzięki wyszukiwarce możemy wybrać kryteria, które nas interesują. Po kliknięciu w „szukaj" otrzymamy listę ofert.
 2. Rezerwacja oferty.
  Po dokonaniu wyboru hotelu lub pakietu zawierającego cały pakiet usług z przelotem w terminie jakim jesteście Państwo zainteresowani , prosimy o kliknięcie w „sprawdź dostępność" jeśli oferta jest dostępna wynik wyszukiwania będzie z informacją „rezerwuj" i uzupełnij formularz z danymi osób zainteresowanych wyjazdem. Dokonujmy rezerwacji wstępnej , która wymaga potwierdzenia dostępnych miejsc i ceny. Przy tym etapie rezerwacji nie jesteśmy zobligowani do ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Zgłoszenie chęci wyjazdu jest informacją dla nas do sprawdzenia i potwierdzenia w czasie jak najkrótszym rzeczywistej ilości miejsc dostępnych on line i potwierdzenie aktualnej ceny. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w czasie do 4 godzin od momentu rezerwacji wstępnej.
 3. Podpisanie umowy - finalizacja wyjazdu.
  Konsultant, który po potwierdzeniu miejsc i weryfikacji ceny skontaktuje się z Państwem w celu sfinalizowania umowy prześle do Państwa drogą elektroniczną lub faksową umowę zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa, poprosi o zapoznanie się z nimi i poprzez wpłatę oświadczamy, iż akceptujemy warunki umowy.
 4. Po zapoznaniu się z dokumentami i sprawdzeniu danych osobistych z umowy prosimy Państwa o przesłanie do nas dowodu nadania płatności drogą emailową. Płatności możemy dokonać w naszym biurze w formie gotówki lub przelewu na konto podane w umowie i zgodnie z warunkami uzupełnić płatność przed wyjazdem zgodnie z regulaminem wyjazdu.
 5. Odbiór dokumentów podróży
  Dokumenty zawsze przesyłane są w formie elektronicznej na Państwa adres email podany w rezerwacji.
 6. Ubezpieczenie
  Każdy Klient wybierający się na imprezę turystyczną organizowaną przez Orka Travel ubezpieczony jest w Towarzystwie Ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA
 7. Państwa dane osobowe są objęte Ustawą z dnia 29.08.97. o ochronie danych osobowych, która zobowiązuje do nie udostępniania ich osobom trzecim.