Agenci

Udostępnij

INFORMACJA DLA BIUR CHCĄCYCH NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ AGENCYJNĄ Z ORKA TRAVEL SP. Z O.O.

Szanowni Państwo,
w celu nawiązania współpracy agencyjnej z naszym biurem prosimy o:
wypełnienie karty agencyjnej i przesłanie do nas pocztą e-maila wraz z dowodem dokonanej jednorazowej opłaty rejestracyjnej wraz z dokumentami rejestrowymi Państwa biura.

Oryginały dokumentów (wpis do KRS, lub Ewidencji Działalności Gospodarczej, NIP, REGON) wraz z podpisaną przez Państwo umową prosimy odesłać pocztą tradycyjną na nasz adres:

Orka Travel Biuro Podróży
ul. Saska 7 E, 03-968 Warszawa

Agenci posiadający hasła dostępu do systemu rezerwacji Merlinx przesyłają również w ankiecie uzupełniony kod agencyjny, nadany przy zawarciu umowy z MerlinX na korzystanie z systemu.
Agenci nie posiadający dostępu do systemu MerlinX powinni dokonać rejestracji (wejście do systemu obsługi Agenta i dokonać rejestracji w systemie MerlinX).
Login i Hasło zostaną przesłane przez MerlinX na podany przez Państwa adres e-mail.
W celu aktywacji hasła prosimy o kontakt z MerlinX pod numerami tel: 71 785 92 70 lub 71 780 40 69 w dni powszednie w godzinach 09.00-17.00.
Zostaną Państwo aktywowani w systemie rezerwacji w celu sprawdzenia naszej oferty i możliwości rezerwacji naszej oferty on line.

W naszej ofercie oprócz czarterowych pakietów do Włoch, znajdziecie Państwo ofertę zarówno na zakup samych miejsc hotelowych jak i lotniczych na całym Świecie.
Posiadamy bardzo szeroką ofertę indywidualnych wyjazdów na dalekie kierunki egzotyczne - największą popularnością cieszy się Tajlandia, Sri Lanka, Mauritius oraz Malediwy czy Wysypy Karaibskie.
Bardzo chętnie przygotujemy oferty według najbardziej wymagających kryteriów Państwa Klientów.
W systemie MerlinX możecie Państwo zarezerwować:

  • ofertę charterową do Włoch (Sycylia, Sardynia, Kalabria)
  • ofertę egzotyczną z przelotami liniowymi jak i czarterowymi na wszystkie kierunki na świecie
  • dojazd własny: hotele, apartamenty, domy wakacyjne
  • przeloty charterowe
  • ofertę narciarską - narty w Europie

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa oferty dla klientów indywidualnych i grup na całym Świecie.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży turystycznej, więc możecie być Państwo spokojni o Waszych klientów.

Agencje zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie poniższej ankiety zgłoszeniowej i przesłanie jej pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawie dodatkowych pytań odnośnie podpisania umowy na sprzedaż naszej oferty prosimy śmiało dzwonić pod numer tel.22 40 20 400

Zapraszamy i życzymy owocnej sprzedaży

Zespół Orka Travel